13:00 – Girls on Fire

Koncert Girls on Fire odbędzie się 5 września o godz. 13:00 w Parku Zdrojowym.

Girls on Fire (G.o.F)…czyli wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, energię, liryczność i wrażliwość.Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem „Siła kobiet”, którego premiera odbyła się 8 marca 2017″. Jest to projekt nie tylko o muzyce, ale także o sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń.

Trio Girls on Fire: Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska, Monika Wiśniowska-Basel

Marta Dzwonkowska – z wykształcenia filolog. Pochodzi z Opola, gdzie w latach 1998-2001 była słuchaczką Opolskiego Studia Piosenki oraz należała do chóru Opole Gospel Choir. Od 2003 roku jest związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, na deskach którego stworzyła wiele kreacji aktorskich, współpracując, m.in. z Wojtkiem Kościelniakiem, Jerzym Bielunasem, Leszkiem Możdżerem, Cezarym Studniakiem, Konradem Imielą, Piotrem Dziubkiem, Jarosławem Stańkiem. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych. Producentka spektakli teatralnych i koncertów, autorka tekstów. Prywatnie miłośniczka podróży, jogi i dobrego kina.

Joanna Cholewa – z wykształcenia pedagog. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych. Przez kilka lat była związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Współproducentka i aktorka w projekcie „Moją twarz Ci opiszę” wystawianego podczas 27 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych, regularnie współpracuje z wrocławskimi studiami nagrań, użyczając głosu do reklam i bajek. Ma na swoim koncie udział w produkcjach i koncertach telewizyjnych. Od lat realizuje się jako niezależna wokalistka, choć swoje muzyczne pasje z przyjemnością łączy z pracą pedagogiczną. Uwielbia dalekie podróżowanie oraz poznawanie innych kultur. Najchętniej z ukochanym mężem i córeczką.

Monika Wiśniowska-Basel – z wykształcenia pedagog oraz absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Autorka tekstów. Stypendystka prezydenta Wrocławia. Zawsze marzyła o tym, aby być czarnoskórym wokalistą o dużej posturze. Tak się jednak nie stało, dlatego przez kilkanaście lat eksperymentowała w różnych stylach muzycznych, próbując poznać siebie. Brała udział w wielu produkcjach telewizyjnych i projektach muzycznych w Polsce i za granicą. W muzyce najbardziej ceni to, że poprzez nią może wyrzucić z siebie wszystkie złe i dobre emocje, oddać całe swoje piękno, albo po prostu zamknąć się sam na sam tylko z nią.